En historisk sesong er over, og nå ser vi fremover med stor entusiasme. Vi i Chelsea Supporters Norway (CSN) gleder oss til å dele en ny sesong med supportere over hele landet – både på tribunene i London og her hjemme!
Chelsea går rett i gang med FIFA Klubb-VM i USA i midten av juni, og det blir spennende å se hvilke av våre spillere som stiller til start.
Vi fortsetter å tilby markedets billigste billetter til Chelsea FCs hjemmekamper – eksklusivt for våre medlemmer gjennom vår unike billettavtale.
Sammen med vår samarbeidspartner VING tilbyr vi komplette fotballpakker.
Vi planlegger også en eller flere fellesturer, forhåpentligvis i oktober/november.
Nyhet: Vi jobber med å etablere en egen faddertur, etter ønske fra dere medlemmer.
Hold deg oppdatert via:
Medlemskapet varer fra 1. juni 2025 til 31. mai 2026, og vi beholder samme prisnivå som forrige sesong – fordi ekte supportere fortjener stabilitet.
Om du støtter Chelsea, så er Chelsea Supporters Norway stedet for deg. Vi er den offisielle supporterklubben i Norge – og her blir du en del av et fellesskap som brenner for klubben i våre hjerter.
Up The Chels!
Blå hilsen,
Chelsea Supporters Norway